Festinno 2019 – Ciklus predavanj pod okriljem CRPZ

24.04.2019

V sklopu letošnjega festivala FestInno bo imel CRPZ poseben sklop predavanj oziroma delavnic. Predavanja, ki jih bodo imeli bodisi zaposleni na CRPZ, na Univerzi na Primorskem, na tujih univerzah ter gostujoči predavatelji z Urada za intelektualno lastnino, se bodo osredotočala na razne vidike intelektualne lastnine, na dobre prakse nagrajevanja inovativnosti med zaposlenimi, ter na kreativna razmišljanja o inovativnosti v obdobju klimatskih sprememb.

Razpored z naslovi predavanj, ki bodo stekla pod okriljem CRPZ-ja, je sledeč:

• 9.00 – 10.00 Mitja Stefancic in Ryan Bellinson, Innovation in a Time of Global Warming
  • 9.00 – 10.45 Elizabeta Zirnstein, Kako nagraditi inovativne zaposlene
  • 11.00 – 12.30 Urad RS za intelektualno lastnino, Od ideje do zaščite tehnološke inovacije na univerzi
  • 16.30 – 20.00 Urad RS za Intelektualno lastnino, Preverjanje in registracija znamke in modela v praksi

Festinno je celodnevni dogodek, ki se bo odvijal 14. maja v Kopru. Celoten program je na voljo na spletni strani festivala